Branża meblarska w Polsce funkcjonuje coraz lepiej, a producenci mebli coraz częściej eksportują swoje produkty na zachód Europy. Aby przekonać do siebie nowych klientów warto zaprezentować wykonany produkt w taki sposób, by potencjalny nabywca za pośrednictwem internetu mógł dokładnie go obejrzeć i poznać jego walory. Zdjęcia obrotowe mebli jak najbardziej nadają się do tego celu.

Poniżej przedstawiam prezentację obrotową mobilnego stolika gastronomicznego wraz z kuchenką. Jak widać na prezentacji, każdy element ruchomy został „animowany”. Widać ruch szuflady, otwieranej szafki oraz podnoszony boczny blat. Wykonana w ten sposób prezentacja składa się z 89 zdjęć.

Zdjęcia zostały całkowicie wycięte z tła, dzięki czemu produkt prezentuje się znacznie lepiej. Rozdzielczość – 1200 pikseli w poziomie pozwala na zachowanie wysokiej jakości także w trybie pełnoekranowym.

Wśród produktów meblarskich, które świetnie sprawdzą się jako prezentacje obrotowe są sofy, kanapy, fotele, krzesła i na pewno wiele innych.

Zapraszam wszystkie firmy z branży meblarskiej do skorzystania z oferty zdjęć obrotowych produktów. Zdjęcia produktów gabarytowych wykonujemy bezpośrednio u Klientów, dzięki czemu Klient unika uciążliwości związanych z transportem.

Referencje:

Nasi Klienci to dziesiątki zadowolonych ze współpracy firm. Z większością z nich współpracujemy stale od początku naszej działalności.
Poniżej prezentujemy wybrane referencje Klientów.
 Packshoty, zdjęcia produktów, Warszawa
Zdjęcia na aukcje internetowe,  Allegro
Fotografia produktowa, reklamowa
Fotograficzna dokumentacja zleceń
Zdjęcia dla sklepów internetowych