Branża meblarska w Polsce funkcjonuje coraz lepiej, a producenci mebli coraz częściej eksportują swoje produkty na zachód Europy. Aby przekonać do siebie nowych klientów warto zaprezentować wykonany produkt w taki sposób, by potencjalny nabywca za pośrednictwem internetu mógł dokładnie go obejrzeć i poznać jego walory. Zdjęcia obrotowe mebli jak najbardziej nadają się do tego celu.

Poniżej przedstawiam prezentację obrotową mobilnego stolika gastronomicznego wraz z kuchenką. Jak widać na prezentacji, każdy element ruchomy został „animowany”. Widać ruch szuflady, otwieranej szafki oraz podnoszony boczny blat. Wykonana w ten sposób prezentacja składa się z 89 zdjęć.

Zdjęcia zostały całkowicie wycięte z tła, dzięki czemu produkt prezentuje się znacznie lepiej. Rozdzielczość – 1200 pikseli w poziomie pozwala na zachowanie wysokiej jakości także w trybie pełnoekranowym.

Wśród produktów meblarskich, które świetnie sprawdzą się jako prezentacje obrotowe są sofy, kanapy, fotele, krzesła i na pewno wiele innych.

Zapraszam wszystkie firmy z branży meblarskiej do skorzystania z oferty zdjęć obrotowych produktów. Zdjęcia produktów gabarytowych wykonujemy bezpośrednio u Klientów, dzięki czemu Klient unika uciążliwości związanych z transportem.

Referencje:

Nasi Klienci to dziesiątki zadowolonych ze współpracy firm. Z większością z nich współpracujemy stale od początku naszej działalności.
Poniżej prezentujemy wybrane referencje Klientów.