Większość zdjęć produktów wykonywanych w technologii 360 stopni to prezentacje produktów stojących. Takie produkty stosunkowo najłatwiej jest sfotografować. Wystarczy ustawić produkt na talerzu urządzenia wykonującego zdjęcia, ustawić parametry oświetlenia i fotografowania i rozpocząć pracę. Jest jednak wiele rodzajów produktów, które znakomicie wyglądają w postaci prezentacji obrotowych, nie jest jednak możliwe, aby ustawić je na stole obrotowym. W tej sytuacji konieczne jest zastosowanie obrotnicy, na której produkt można podwiesić.

Dzięki zastosowaniu obrotnicy do produktów wiszących uzyskujemy bardzo czytelne w odbiorze prezentacje obrotowe. Przykładem mogą być tu uprzęże przeznaczone do prac wysokościowych, - produkt, który miałem okazję jakiś czas temu fotografować. Produkt ten sam w sobie jest mało fotogeniczny. Elementy budowy – materiałowe pasy są zupełnie wiotkie. Owszem na manekinie prezentuje się w miarę dobrze, jednak fotografując przedmiot w ten sposób wiele ważnych detali pozostaje zasłoniętych.

Dzięki sfotografowaniu przedmiotu w technologii 360 stopni uzyskujemy przestrzenny obraz, na którym widoczny jest niemal każdy element. Prezentację możemy swobodnie obracać, powiększać ją oraz zatrzymywać na wybranych kadrach. Uprzęże do prac wysokościowych lub uprzęże alpinistyczne, to nie jedyne produkty, które możemy sfotografować jako prezentacje 360 w postaci wiszącej. Taki sposób wykonania prezentacji obrotowej sprawdzi się wszędzie tam, gdzie produkt, lub fragment produktu zwisa swobodnie i nie ma innej możliwości, by produkt ten zaprezentować inaczej. Przykładem mogą być tutaj kaski motocyklowe, kaski rowerowe, wiszące lampy sufitowe i żyrandole oraz wiele innych produktów. Generalnie zasada jest prosta. Jeśli produkt nie jest w stanie samodzielnie stać lub jest to typowy produkt wiszący, to możemy wykonać prezentację 360 stopni produktu wiszącego.


Parametry prezentacji opisywanego produktu:
  • Liczba zdjęć składowych: 24
  • Rozmiar preentacji: 1200 x 800 px
  • Technlogia: html
Prezentcja została przygotowana do wyświetlania na ekranach dużych komputerów oraz urządzeń mobilnych: laptopów, tabletów i smartfonów. Każdy z Klientów zamawiający prezentacje obrotowe produktów otrzymuje wszystkie zdjęcia skłdowe w wysokiej rozdzielczosci. Można je wykorzystać n do wykonania wydruków. Istnieje także możliwość wykonania prezentacji ze zdjęć w dużych rozdzielczościach (ok. 4000 px - dłuższy bok). Prezntacje takie mogą być wyswietlane na dużych ekranach, co z kolei może być znakomitym rozwiązaniem do promocji produktu na wydarzeniach takich jak targi.

Referencje:

Nasi Klienci to dziesiątki zadowolonych ze współpracy firm. Z większością z nich współpracujemy stale od początku naszej działalności.
Poniżej prezentujemy wybrane referencje Klientów.
 Packshoty, zdjęcia produktów, Warszawa
Zdjęcia na aukcje internetowe,  Allegro
Fotografia produktowa, reklamowa
Fotograficzna dokumentacja zleceń
Zdjęcia dla sklepów internetowych