Fotografia odzieży - Packshoty, Zdjęcia typu duch

Odzież to jeden z najbardziej popularnych artykułów sprzedawanych w Internecie. Dla sprzedawców handlująych online podstawą dobrego wyniku sprzedaży są wysokiej jakości zdjęcia odzieży. Bardzo atrakcjną formą prezentacji odzieży są zdjęcia typu „duch”. Produkty przedstawione na tych zdjęciach wyglądają tak, jakby były założone na niewidzialnego modela. Niewątpliwym atutem zdjęć – duchów jest możliwość zaprezentowania produktu w formie przestrzennej bryły, co z pewnącią bardziej przemawia do potnecjalnego nabywcy niż zdjęcie wykonane „na płasko”. Dobrze sfotografowane ubranie w postaci ducha prezetuje produkt w jego naturalnym ułożeniu, tak, jak na sylwetce noszącego go człowieka.

Na zdjęcia odzieży w postaci duchów nadaje się niemal każda część garderoby: koszle, spodnie, kurtki, płaszcze, spódnice i sukienki, majtki i inne. Fakt, że korzystają z nich czołowi producenci świadczy o ich dobrym odbiorze przez klientów.

Zdjęcia odzieży do sklepu internetowego

Zdjęcia odzieży w postaci duchów są też bardzo dobrą alternatywą dla zdjęć z udziałem modela / modelki. Sesję dużą iloscią produktów o wiele łatwiej wykonać przy pomocy manekina, który zostanie usunięty w procesie postprodukcji niż z udziałem modela. Ogromnym atutem dla sprzedawców jest też koszt sesji, który w przypadku wykonania duchów jest znacznie niższy niż sesja z modelką lub modelem, zaś produkt końcowy – packshot duch ma o wiele bardziej uniwersalne zastowowanie niż zdjęcie wykonane na modelu. Tak wykonane zdjęcia można z powodzeniem wykorztstać na portalach aukcyjnych, na opakowaniach produktów oraz we własnym sklepie internetowym. Gotowe zdjęcie można w łatwy sposób zmultiplikować np, gdy chcemy w formie graficznej poinformować nabywcę, że sprzedajemy dwie lub więcej sztuk naszego produktu.

Wykonujemy zdjęcia odzieży w postaci tzw duchów:

  • W ramach usługi wykonujemy
  • przgotowanie produktu do sesji (prasowanie)
  • obróbkę graficzną zniekształceń
Cena: od 35 zł

Zdjęcia odzieży - Duchy

Packshoty duchy bielizna
Zdjęcia odzieży duchy
Fotografia produktowa odzieży
koszulki fotografia produktowa odzież
Packshoty duchy Warszawa
Bielizna packshoty duchy odzież
Fotografia odzieży
Fotografia odzieży w postaci duchów
T shirt zdjęcia duchy
Szorty bielizna zdjęcia duchy
Zdjęcia typu duch
Fotografia produktowa odzieży
Zdjęcia odzieży - Ghost image
Odzież packshoty duchy