Zdjęcia obrotowe obuwia

Zdjęcia obrotowe obuwia stają się standardem w sprzedaży internetowej. Fakt, że z tej formy tej formy prezentacji produktów korzystają wiodące sklepy internetowes przedajace buty takie jak Eobuwie czy Zalando wskazuje, że Klienci chętnie oglądają obuwie w postaci zdjęcia obrotowego, zanim zdecydują się na jego zakup.

Zdjęcia butów wykonane w postaci prezentacji obrotowej 360 stopni pozwalają Klientowi obejrzeć produkt z każdej strony oraz przyjrzeć się niemal każdemu elementowi buta. Klient ogląda prezentację obrotową w obracając produkt w dowolnym kierunku i właściwym sobie tempie, mając pełną kontrolę nad oglądanym produktem Jeśli prezentację 360 stopni uzupełnimy o pojedyncze zdjęcia takiej jak widok z góry oraz spodu buta, dajemy Klientowi pełny obraz oferowanego produktu. Jest do bez wątpienia najlepsza i najbliższa tradycyjnej sprzedaży forma prezentacji.

Prezentacje obrotowe obuwia możemy umieścić w każdym sklepie internetowym. Wiele platform sklepów internetowych, np. Prestashop oraz Woocommerce posiadają odpowiednie wtyczki (Viewery), które umożliwiają umieszczenie prezentacji obrotowej na karcie produktu. Jeśli platforma, na której znajduje się sklep nie posiada takiego rozwiązania, możemy wykorzystać naszą uniwersalną przeglądarkę do zdjęć 360 stopni, którą umieścimy w każdym sklepie lub na stronie internetowej.

Cechy prezentacji obrotowych, które wykonujemy
  • Liczba zdjęć składowych: 24, 36, 72 (liczbęzdjęć możemy ustalić indywidualnie)
  • Produkt całkowicie wycięty z tła
  • Prezentacja obrotowa wykonana w technologii html
  • Prezentacje obrotowe są responsywne (dostosowane do urządzeń mobilnych) Zdjęcia składowe do dyspozycji Klienta

Prezentacje obrotowe 360 stopni obuwia - przykłady