Dlaczego warto skorzystać z możliwości, jakie dają prezentacje 360°?

Prezentacje obrotowe produktów, zwane także packshotami 360° to interaktywne zdjęcia, pozwalające na obejrzenie produktów z każdej strony. Prezentacje obrotowe wychodzą naprzeciw naturalnej potrzebie klientów, aby dokładnie obejrzeć produkt przed dokonaniem zakupu w sieci. O ile w tradycyjnym sklepie nie ma z tym problemu, to w sklepie internetowym klient zostaje niejako zmuszony, aby dokonać zakupu na podstawie opisu oraz jednego lub dwóch zdjęć. Prezentacje obrotowe to najlepszy internetowy sposób na „dotknięcie” produktu. Zdjęcia wykonywane są na specjalnej obrotnicy w odpowiednio oświetlonym studiu. Duża liczba zdjęć składowych (zwykle od 24 do 72) oraz możliwość samodzielnego obracania prezentacji sprawiają, że Klient obcuje z oglądanym przedmiotem w sposób nieosiągalny dotychczas w sprzedaży internetowej. Dlaczego warto skorzystać z możliwości, jakie dają prezentacje 360°?

1. Klienci kupują chętniej Podstawowym zadaniem fotografii 360° jest zwiększenie zaufania klienta i utwierdzenie go w pewności, że kupując określony produkt dokonuje słusznego wyboru.

2. Redukcja liczby zwrotów Niemal jedna trzecia produktów zamówionych online jest zwracana do e-sklepu. Aby zwiększyć zyski, sprzedawcy internetowi muszą zredukować liczbę odsyłanych towarów. Oglądanie produktów na obrotowych zdjęciach sprawia, że klient zyskuje więcej wiedzy o produkcie i podejmuje bardziej świadomą decyzję zakupową. Dzięki temu mniejsze jest ryzyko, że gdy otrzyma przesyłkę, będzie rozczarowany.

3. Większe zaangażowanie i lojalność Klientów Zdjęcia 360° o wiele bardziej zaciekawiają klientów niż zwykłe zdjęcia. Sprawiają, że klienci przebywają na stronie e-sklepu średnio o 32% dłużej. Zaś firmy, które skutecznie angażują klientów w proces zakupowy, obserwują 50% wzrostu satysfakcji, lojalności i pozytywnego nastawienia do marki. Może to zaowocować stworzeniem bardzo pozytywnego wizerunku marki. Badania pokazują bowiem, że klienci o wiele chętniej dzielą się w internecie pozytywnymi niż negatywnymi opiniami.

4. Większa szansa na finalizację transakcji: Ponad 42% użytkowników mobilnych twierdzi, że obrotowe zdjęcia produktów to funkcja, która najbardziej zwiększa prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupu. (Pochodzenie danych: Adobe Mobile Consumer Survey )

Dlaczego warto skorzystać z oferty 3mob.pl?
1. Posiadamy studio wyposażone w platformy dla produktów małych i gabarytowych, nowoczesny sprzęt fotograficzny i oświetlenie
2. Tworzymy prezentacje, które bez problemu można wyświetlać na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
3. Pomagamy umieścić prezentacje 360° na stronie internetowej Klienta

Referencje:

Nasi Klienci to dziesiątki zadowolonych ze współpracy firm. Z większością z nich współpracujemy stale od początku naszej działalności.
Poniżej prezentujemy wybrane referencje Klientów.
 Packshoty, zdjęcia produktów, Warszawa
Zdjęcia na aukcje internetowe,  Allegro
Fotografia produktowa, reklamowa
Fotograficzna dokumentacja zleceń
Zdjęcia dla sklepów internetowych